Shopify Developer

Do naszego oddziału w Rzeszowie lub Wrocławiu (ale weźmiemy pod uwagę również ciekawe kandydatury z całej Polski) poszukujemy front-end developera z bardzo dobrą znajomością platformy Shopify.

Lokalizacja
Wrocław / Rzeszów / Zdalnie
Umowa
B2B

Zakres obowiązków:

  • development stron opartych o silnik Shopify,
  • migracje z innych platform do Shopify,
  • tworzenie nowych integracji w oparciu o Shopify storefront API, język Liquid,
  • instalację i konfigurację aplikacji Shopify,
  • konfiguracja sklepu (płatności, shipping, tax rates etc.),
  • optymalizacja wydajności.

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość platformy Shopify,
  • min. 2 lata doświadczenia w developmencie sklepów opartych o Shopify
  • bardzo dobra znajomość języka Liquid
  • umiejętność pracy z Shopify API
  • biegła znajomość HTML, CSS i JS,
  • znajomość preprocesorów CSS – pracujemy z SCSS,
  • umiejętność pracy z gulp i bower,
  • dbałość o szczegóły i jakość pracy to MUST HAVE,
  • dobrze się komunikujesz (nasi front-end’owcy często bezpośrednio pracują z klientem),
  • umiesz dogadywać się z ludźmi (również w języku angielskim).

Co w zamian:

  • umowa b2b,
  • elastyczne godziny pracy
  • dobry sprzęt do pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zespół i projekty, w trakcie których będziesz mógł się sporo nauczyć,
  • praca zdalna – również po pandemii 😉
  • integracje,
  • płaska struktura,
  • biuro przyjazne zwierzętom

Chcesz z nami pracować?

Dokumenty aplikacyjne należy wysyłać na adres work@wecanfly.pl
W CV prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

work@wecanfly.pl