Jesteśmy pierwszą polską agencją specjalizującą się w tworzeniu sklepów na platformie Shopify.

Nie tylko zbudujemy dla Ciebie piękny, łatwy w obsłudze sklep, po krórym Twoi klienci będą poruszali się z łatwością, ale także zadbamy o Twój rozwój, doradzając Ci na każdym kroku. Nasze doświadczenie pozwala nam kompleksowo zająć się Twoją marką - od strategii poprzez kreację, e-commerce, e-marketing i analitykę.

Jesteśmy partnerem Shopify
Znajdź nas na

Dlaczego warto pracować z nami?

Od wielu lat działamy z zachodnimi agencjami jako podwykonawcy. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży digital i stworzyliśmy sklepy na Shopify dla wielu globalnych marek. Nasi specjaliści mają obszerne doświadczenie w e-commerce, które zdobyli tworząc marki cyfrowe, ale także współpracując z dużymi markami.

Jesteśmy Twoim partnerem biznesowym, a nie kolejnym dostawcą usług

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zadbamy o Twoją markę, jak swoją. Nie ma dla nas nic cenniejszego od Twojego sukcesu.

Dla nas liczy się jakość, a nie o ilość projektów

Lubimy pracować z ludźmi, którzy myślą podobnie. Wybieramy projekty, w które chcemy się zaangażować. Nie znosimy bylejakości.

Zależy ci na sprawnej komunikacji

Odbieramy telefony, odpowiadamy na e-maile, jesteśmy dostępni. Mało co irytuje tak, jak firma, do której nie można się dodzwonić. Jesteśmy super mili - zobaczysz.

Lubisz wiedzieć, na czym stoisz

Wolisz usłyszeć prawdę, nawet jeśli jest niewygodna. Mamy politykę pełnej transparentności. Jeśli miałby zdarzyć się nam poźlizg, będziesz o tym wiedział z uprzedzeniem.

Potrzebujesz więcej niż e-sklep

Strategia marki, identyfikacja wizualna, opakowania, grafiki reklamowe, social media, e-marketing, sesje zdjęciowe i produktowe, content marketing? Mamy specjalistów, którzy służą pomocą.

Pracujemy na twardych danych

Nie lubimy zgadywać - sprawdzamy, co przynosi przychód. Monitorujemy ruch na stronie - namierzamy i eliminujemy problemy dzięki analityce. Testujemy strony z rzeczywistymi użytkownikami.

Czekamy na kontakt

Mamy rozsądną propozycję na każdy budźet. Jeżeli dopiero zaczynasz, pomożemy wprowadzić twoją markę do Internetu, wypracujemy z Tobą strategię i kierunek rozwoju.
A jeżeli masz już dobrze działający sklep i szukasz kolejneh drogi rozwoju - pomożemy Ci w tym. Pisz śmiało, dzwoń, czekamy!

Since the beginning of our relationship with We Can Fly, we have had the pleasure of successfully completing several large and small projects. It is a great pleasure to work with them. We could always count on their support and the solutions they offered translated into business results. Everything was well-thought-out and supported by thorough analyses, so the projects based on Shopify were not only nicely designed but also met the UX criteria.
Darek Sawicki
Head of Business, SoftwareHut
WeCanFly przygotowało dla nas stronę w ekspresowym tempie. Prace nad stroną rozpoczęły się w piątek wieczorem, w poniedziałek byliśmy gotowi aby zacząć sprzedawać.
Jolanta Jurkowlaniec
dinette