Potrzebujesz Partnera, a nie kolejnego dostawcy usług.

Nasz zespół ekspertów Shopify stworzy dla Ciebie unikalny sklep internetowy, który będzie odzwierciedlał ducha Twojej marki, spełniał wszystkie Twoje potrzeby oraz potrzeby Twoich klientów, ale tu współpraca nie musi się kończyć - chętnie zaopiekujemy się Tobą, w trakcie rozwoju Twojego biznesu.

Jesteśmy pierwszą (i dotychczas) jedyną agencją w Polsce, która w pełni poświęcona jest rozwojowi sklepów na Shopify. Pracowaliśmy z wieloma znanymi markami i mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w rozwijaniu produktów cyfrowych. Tworzymy piękne i funkcjonalne sklepy w oparciu o platformę Shopify. Dzięki obszernemu wachlarzowi integracji Shopify jest idealnym rozwiązaniem dla branży modowej, beauty lub lifestyle, które chcą wejść na rynki zagraniczne. Nie tylko pomożemy ci stworzyć sklep na miarę twojej marki, ale także będziemy ci aktywnie towarzyszyć w rozwoju biznesu, oferując swoją pomoc.

Niezależnie od tego, na którym etapie się znajdujesz, służymy pomocą i radą.

Koncepcja
Budowa
Development
Opieka

Customizacja gotowego szablonu Shopify

Chcesz postawić prosty sklep bez zbędnych inwestycji. Może dopiero testujesz pomysł na biznes? To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

 • Wybór i zakup gotowego szablonu ze sklepu Shopify lub ThemeForest w kwocie nieprzekraczającej 500 zł brutto.
 • 16 godzin pracy grafika, który dostosuje wygląd sklepu do Twojego brandu, kierując się kolorystyką i typografią.
 • 16 godzin, które możesz wykorzystać na wdrożenie zmian zaproponowanych przez grafika lub zaimplementowanie funkcjonalności, której nie ma w zakupionym szablonie.
 • Wybór, konfiguracja i uruchomienie bramek płatności.
 • Wprowadzenie 5 przykładowych produktów i instrukcje przedstawiające jak dodać samodzielnie pozostałe.
 • Twoja strona zostanie przetestowana w najbardziej popularnych przeglądarkach na rynku, wepniemy skrypt Google Analytics i zapewnimy, żeby sklep sprawnie wystartował. Wszystko to zaledwie w tydzień.
WYBIERAM

Zaprojektowanie szablonu Shopify specjalnie dla Ciebie

Zależy Ci na niestandardowym wyglądzie i spójności sklepu z wizerunkiem Twojej marki. Idealny dla rozwijającego się biznesu.

 • Stworzenie funkcjonalnego projektu, który sprawi, że poruszanie się po sklepie będzie intuicyjne dla odwiedzających.
 • Projekt graficzny następujących ekranów: strona główna, kolekcja, karta produktu, koszyk, strona tekstowa, wyniki wyszukiwania, moje konto i ostylowanie checkoutu i pozostałych strony sklepu.
 • Dostosowanie sklepu pod urządzenia mobilne. Zadbamy o to, żeby zakupy na telefonie były równie łatwe i wygodne jak na dużym ekranie.
 • Wybór, konfiguracja i uruchomienie bramek płatności.
 • Wprowadzenie 10 przykładowych produktów i instrukcje przedstawiające jak dodać samodzielnie pozostałe.
 • Przetestowanie sklepu w najbardziej popularnych przeglądarkach na rynku, instalacja skryptu Google Analytics i monitoring sklepu przez pierwszy miesiąc, co pozwoli na dalszą optymalizację.
WYBIERAM

Budujesz, startujesz, rozwijasz

Potrzebujesz stałego wsparcia dla prężnie działającego sklepu? A może dopiero zaczynasz i nie chcesz wydawać zbyt dużo? Nie ma problemu. Nasi specjaliści są w stanie pomóc Ci na każdym etapie.

Przeniesiemy Twój sklep online

Pomożemy Ci otworzyć sklep w internecie. Shopify
pozwoli ci zacząć sprzedawać w zaledwie kilka dni.
Przygotujemy sklep dla Ciebie. Przygotuj inwentarz.

Zajmiemy się optymalizacją Twojego sklepu

Wykorzystamy nasze szerokie doświadczenie i znajomość
analityki internetowej, tak aby zoptymalizować doświadczenia
użytkownika i zwiększyć konwersję w twoim sklepie online.

Będziemy towarzyszyć ci w rozwoju

Chcesz zwiększyć portfolio i stworzyć nowy sklep? Nie ma problemu! Zaprojektujemy sklep, który będzie zgodny z twoją marką. Jeśli już masz projekt sklepu, zajmiemy się developmentem.

Zobacz nasz projekt

303 Avenue

303 Avenue to rodzinna marka modowa założona w 2010 w Warszawie. Naszym zadaniem było przeniesienie sklepu z silnika Prestashop na Shopify.

PORTFOLIO